Windoline Hakkında

WINDOLINE PVC pencere ve kapı sistemlerinin geçmişi ÖZCAM Ltd. Şti.’ne dayanmaktadır. ÖZCAM, faaliyetlerine 1982 yılında Balıkesir’de sanayileşmenin henüz tam olarak gelişmediği dönemde; ŞİŞECAM’ın toptan cam satıcılığı ve ısıcam yetkili üreticiliği ile başladı. Çok kısa bir sürede, yenilikleri izleyen ve uygulayan bir firma olarak MARMARA bölgesinde toptan cam ve ısıcam satışı sektöründe belirleyici bir konuma yükseldi. ÖZCAM’ın kuruluşunun ardından PVC Profil sektörüne adım attı.

İlk PVC üretim tesisi 2002 yılında Balıkesir’de kuruldu ve bu tesislerde ilk olarak WINDOLINE markasıyla 2002 yılında pencere ve kapı üretimine başladı.

Türkiye ve yurtdışı satışlarını bayilik sistemi ile gerçekleştiren WINDOLINE üretim tesislerinin tümü Balıkesir Organize Sanayi Bölgesindedir. Windoline PVC Pencere ve Kapı sistemleri yıllık 10.000 ton kapasite ile üretim yapmaktadır.

ÖZCAM, 10.000 m2’lik mevcut tesislerin yanı sıra oluşturulan 10.000 m2’lik yeni entegre tesisiyle birlikte toplam 20.000 m2’lik cam işleme tesisiyle hizmet vermektedir. WINDOLINE Türkiye geneline yayılmış 100’ü aşkın bayi kanalıyla tüketicilerle sağlam bir köprü kurmuştur.

Windoline Tanıtım Filmi

Çalışan Personel
Müşteri Temsilcimiz
Ülkeye İhracat
Ton Yıllık Üretim

Dünya Geneli 9 Ülkeye İhracat